Apdailos medžiagos

Internetinė parduotuvė – pinigų ir laiko taupymo įrankis

b-a.lt  savo klientams siūlo daugiau nei 48 tūkstančių pavadinimų įvairių statybinių medžiagų, santechnikos, juodųjų ir spalvotųjų metalų, elektrotechnikos, įrankių ir įrenginių,buitinės technikos,elektronikos,baldų,auto-moto,smulkios žemės ūkio technikos ir kitų prekių, kurias rasite prekių kataloge.

Apdailos medžiagos yra būtinos norint įsirengti jaukų būstą ar ofisą. Todėl mūsų įmonė Jums siūlo platų šių prekių asortimentą: apdailos plytelės bei priedai prie jų, grindų, lubų bei sienų apdailos medžiagos.

Iš apdailos plytelės prekių katalogo galime pasiūlyti: akmens masės apdailos plytelės bei keraminės apdailos plytelės. Keramikinės plytelės šiuo metu naudojamos įvairiems interjero ir eksterjero darbams. Pagal tai, iš kokios medžiagos gaminamos bei koks jų pagrindas galima spręsti, kam jos pritaikomos. Taip pat reiktų atsižvelgti ir į plytelės dangą: glazūruotą ar ne.
Pagal tai, kiek kartų plytelės degamos, jos skirstomos į vienkartinio ir dviejų kartų degimo plyteles.
Pirmosios iš pradžių suformuojamos, džiovinamos, o padengus glazūromis išdegamos. Šios plytelės gali būti silpnai akytos bei stipriai akytos.
Silpnai akytos plytelės paprastai naudojamos grindų apdailai, jos atsparios šalčiui bei mechaniniam poveikiui. Stipriai akytos plytelės naudojamos sienų apdailai, jos nėra tokios atsparios kaip silpnai akytos plytelės.
Vieną kartą degamos ir akmens masės plytelės. Jos itin atsparios mechaniniam ir cheminiam poveikiui, lengvai valomos. Dažniausiai naudojamos grindims kloti. Dauguma akmens masės plytelių neglazūruojamos, tačiau kartais galima rasti ir glazūruotų.
Du kartus degtų plytelių kaina paprastai būna didesnė. Iš pradžių jos apdegamos, vėliau glazūruojamos ir dar kartą apdegamos. Šios plytelės pasižymi tuo, kad jų paviršius blizgesnis nei vieną kartą degtų plytelių. Gali būti naudojamos tiek sienų, tiek grindų apdailai. Du kartus degtos plytelės būna stipriai akytos.

O kad apdaila būtų tvarkingai sutvarkyta siūlome rinktis iš apdailos sujungimo profiliai. Čia rasite tokį prekių asortimentą: mediniai apdailos profiliai, metaliniai apdailos profiliai, plastikiniai apdailos profiliai bei putų polistireno apdailos profiliai.

Grindų apdailos medžiagos yra viena iš pagrindinių medžiagų, kurių reikia, kad namai būtų jaukūs. Grindjuostės(PVC,MPP, medžio) atrodo gyvai ir turi atitinkamai medžio rūšiai būdingus atspalvius ir piešinius. Laminuota grindų danga, arba dar kitaip vadinamos „plaukiojančios grindys“ yra vienos iš populiariausių šių dienų grindų dangos. Jos yra praktiškos ir greitai klojamos. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite pačių įvairiausių jų faktūrų, o tai dar vienas pliusas, nes taip Jūs galėsite jas lengvai priderinti prie savo namų interjero.

Šių grindų klojimas pasižymi tuo, kad lentelės jungiamos tik tarpusavyje, o prie grindų paviršiaus nepritvirtinamos. Kai kurių laminato lentelių netgi nereikia suklijuoti. Jos tiesiog sujungiamos specialiais grioveliais. Dažniausiai po šia danga klojamas garsą izoliuojantis arba išlyginamasis sluoksnis. Populiariausia yra patiesti 3mm putų polietilenu. Jis padaro grindis lygesnes, apsaugo dangą nuo drėgmės. Klojant laminatą ant betono, po polietileno sluoksniu rekomenduojama patiesti polietileno plėvelę.

Medinių grindų danga(parketas, lentos) – šias grindų apdailos medžiagas renkasi tie kas mėgsta tikrą medį ir vertina natūralumą. Tokios grindys visad atrodys skonigai ir bus madingos.

PVC grindų danga, linoleumas. Tai grindų danga, pagaminta iš natūralių medžiagų(sakų, medžio dulkių, sėmenų aliejaus, kamštinio medžio). Dėl savo anibakterinių savybių puikiai tinkama naudoti tokiose patalpose kaip vaikų gydymo, ugdymo įstaigose. Taip pat gyvenamosiose patalpose. Šios dangos pliusas yra tas, kad ji yra vienalytė, tai yra dyla per visą savo storį nekeisdama rašto ar spalvos. Tai natūralus, higieniškas ir ilgaamžis produktas.

Pakabinamos lubos – tai racionalus, greitas ir ganėtinai pigus vidaus apdailos elementas. Tai puiki galimybė suteikti patalpoms originalumo ir jaukumo. Šias pakabinamos lubas galima montuoti įvairiose patalpose ir įstaigose. Ši lubų montavimo sistema montuojama tiek viešosiose įstaigose, tiek individualiuose būstuose.

Paprastai šioms luboms montuoti tinka paprastos konstrukcijos. Plieno profilių lubas galima  nesunkiai permontuoti, jos yra ekologiškos, atsparios drėgmei, lengvai valomos. Tai pagrindiniai jų privalumai. Panašiomis savybėmis pasižymi ir aliuminio profilių pakabinamos lubos.
Mineralinės pakabinamos lubos dar vadinamos akustinėmis (dėl ypatingai gerų garso izoliavimo savybių). Šių lubų pagrindiniai privalumai: ekologiškos, atsparios ugniai bei drėgmei, paprastas montavimas, gera šilumos izoliacija, nedidelio svorio, nebrangios.

Pas mus galima išsirinkti pačių įvairiausių spalvų ir faktūrų pakabinamų lubų plokščių. Norint sukurti originalų interjerą, galite naudoti keletą skirtingų, tačiau kruopščiai suderintų, plokščių.

Ir žinoma apdailos medžiagos reikalingos ir Jūsų būsto sienoms. Sienų apdailos medžiagos suteiks taip norimo jaukumo ir grožio. Dailylentės yra vienos iš populiariausių šiuolaikinių apdailos medžiagų. Taip pat siūlome rinktis iš dekoratyvinių plokščių, kamštinės dangos. O iš tapetų mūsų kataloge rasite stiklo audinio tapetų bei vinilinių tapetų. Viniliniai tapetai yra vieni iš populiariausių, jie gana lengvai klijuojami. Daugiau ar mažiau yra atsparūs trynimui, plovimui bei šviesos poveikiui. Taip pat tai geras kainos ir kokybės santykis.

Stiklo audinio tapetai – tai specifinė statybinė medžiaga, kurios panaudojimas kai kuriais atvejais yra būtinas. Jei pas Jus skilinėja sienos ar lubos, tai stiklo audinio dėka Jūs galite to išvengti. Be to, šie tapetai yra atsparūs drėgmei, todėl tinkami klijuoti ir vonios kambariuose.

Taigi neturit apdailos medžiagų – nebus ir jaukaus būsto. Tad verta nuspręsti kokios medžiagos Jums tinkamiausios ir jei pasirinksite mus, mes pasistengsime įšpildyti visus Jūsų poreikius.