Šiltnamiai

Internetinė parduotuvė – pinigų ir laiko taupymo įrankis

b-a.lt  savo klientams siūlo daugiau nei 48 tūkstančių pavadinimų įvairių statybinių medžiagų, santechnikos, juodųjų ir spalvotųjų metalų, elektrotechnikos, įrankių ir įrenginių,buitinės technikos,elektronikos,baldų,auto-moto,smulkios žemės ūkio technikos ir kitų prekių, kurias rasite prekių kataloge.

Siltnamiai yra pati efektyviausia priemonė norint išauginti gausesnį vaisių ir daržovių derlių, taip pat galėsite džiaugtis ir egzotinių kraštų augalų žiedais, kurie puikiai papuoš Jūsų namus. Taip pat šiltnamiai gali būti naudojami ir kaip puiki laisvalaikio vieta, į kurią galės užsukti visa šeima ir nereikės laukti tik vasaros, čia bus galima užeiti ir ankstyvą pavasarį ir rudenį, ir šaltą žiemą.

Siltnamis gali būti ne tik kaip daržovių ir vaisių auginimo priemonė, bet taip pat siltnamiai gali puošti ir Jūsų kiemą. Atraskite naują šiltnamių paskirtį – susikurkite jame jaukų poilsio kampelį. Tereikia trupučio fantazijos, žinių, šiek tiek pastangų ir savo kieme turėsite puikią erdvę, kurioje galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis poilsiu.

Savo klientams siūlome pamatų šiltnamiams, automatinių stoglangių atidarytuvų, lentynų vazonėliams, puikius daigynus-šiltlysves, bei žinoma šiltnamius. Mūsų siūlomo šiltnamio konstrukcija, tai karkasas, pagamintas iš cinkuoto metalo profilio uždengtas polikarbonato danga. Šiltnamis turi dvejas duris is abiejų galų ir dvejas orlaides.Karkasas sujungiamas varžtų pagalba, danga prispaudžiama juostų pagalba. Konstrukcija paprasta, patvari ir lengvai surenkama. Šiltnamis tvirtinamas prie pamato arba tiesiog ileidžiamas į žemę.

Polikarbonato danga, tai skaidri plastikinė medžiaga su oro tarpu, pasižyminti ilgaamžiškumu ir patvarumu. Jo tarnavimo amžius ne mažiau 10 metų. Atlaiko nuo – 45 iki + 120 laipsnių temperatūrinį rėžimą.  Nesutrūksta nuo šalčio ir nesuminkštėja nuo karščio. Apsaugo augalus nuo žudančių uktravioletinių spindulių, neleidžia šiltnamiui perkaisti ir greit atšalti, kas labai svarbu esant pavasarinėms šalnoms. Dėl labai gerų polikarbonato dangos savybių susidaro idealus mikroklimatas augalams augti. Turi gražų estetinį vaizdą, kuris pagyvina jūsų namo interjerą. O jei reikia atliekame ir šiltnamio surinkimo paslaugas, taip pat pristatome juos į bet kurią Jums reikiamą vietą.

Įsigykite ši genialų ir kartu paprastą išradimą ir greitai bei efektyviai auginkite daržoves, vaisius, bei kitus augalus. Visad turėkite ekologiškas daržoves savo namuose visą vasarą nepriklausomai nuo oro sąlygų. O pasinaudodami savo fantazija išnaudokite šiltnamį ir kaip poilsio kampelį.